Analiza ryzyka dla małych i średnich firm – propozycja podejścia,...

Jak podejść do analizy ryzyka w małych lub średnich firmach? RODO pozostawię istotną kwestię doboru zabezpieczeń wynikowi analizy ryzyka. Dla małych i średnich przedsiębiorców może być nie lada wyzwaniem - stawia się przed nimi nowe zadanie bez podania konkretnych wytycznych i wskazówek.

Narzędzie dla Inspektora Ochrony Danych- WEBINAR

Webinar zwykle kojarzy nam się z przyjemną, internetową formą przekazania wiedzy. W ten właśnie przystępny sposób chcemy zaprezentować jakim ułatwieniem dla Państwa może być praca narzędziu GDPSystem.

Eksport danych poza EOG

W wielu przypadkach na pytanie o przetwarzanie danych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym w ramach prowadzonej działalności przedsiębiorstwa, usłyszymy odpowiedź negatywną. Jednak jeśli prześledzimy dokładnie procesy zachodzące w przedsiębiorstwie, rzeczywistość okażę się znacznie inna.

Administrator a Procesor

Kim jesteś w relacji z kontrahentem? Jakie masz obowiązki przetwarzając dane osobowe Twoich partnerów biznesowych? RODO odpowiada na te pytania.

Rejestr czynności przetwarzania danych

Czym jest Rejestr Czynności Przetwarzania? Czy każda firma ma obowiązek go prowadzić? A może pomimo tego, że nie mamy takiego obowiązku, po prostu warto?
1 z 3